Encantos Da Morada Do Sol
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Encantos Da Morada Do Sol Piratuba appartementen van 55 m² zijn een goede keuze voor maximaal 5 gasten en bieden een welgelegen locatie op ongeveer 13 minuten wandelafstand van de Piratuba Thermal Waters. Bij het appartement is wifi en een privéparkeerplaats beschikbaar.
Het 2-slaapkamer appartement is binnen handbereik van de Aguas Termais Piratuba gelegen. Het centrum van Piratuba is binnen 15 minuten bereikbaar.
Encantos Da Morada Do Sol appartement biedt een balkon, een keuken en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. De accommodatie biedt 2 badkamers. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.
Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cervejaria Berg Bier900 m
- Parque da Cascata2,1 km
- Plaza Ferroviario1,2 km
- Estacao Berg Music Hall1,9 km
- Igreja Evangélica de Confissão Luterana no Brasil1,4 km
- Paróquia Santa Catarina1,1 km
- Piratuba Thermal Waters500 m
- Igreja Santa Catarina de Alexandria1,1 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santa Terezinha68 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Encantos Da Morada Do Sol appartement?
Het duurt 15 minuten lopen om van Encantos Da Morada Do Sol appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Encantos Da Morada Do Sol appartement?
De prijs van het boeken van Encantos Da Morada Do Sol appartement is $46. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Encantos Da Morada Do Sol appartement?
Encantos Da Morada Do Sol appartement heeft privéparkeren. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Encantos Da Morada Do Sol appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Encantos Da Morada Do Sol appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 55 vierkante meters.